Понедельник, 20 Мая 2019 года

Суддя Фомін збив велосипедиста

13.10.2018 | Автор: Туманов Вадим | 1473 | 4
Віктор Фомін, донедавна суддя Солом’янського районного суду міста Києва, здійснив наїзд на велосипедиста і зник з місця ДТП.
 
 

 

Про це стало відомо з витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, який опинився у розпорядженні редакції Резонансу.

"Зранку 10 жовтня на вулиці Павлівській автомобіль "Тойота", яким керував Віктор Фомін, здійснив наїзд на пішохода. У результаті отриманих тілесних ушкоджень велосипедист був доставлений до лікарні", - випливає з витягу. За інформацією джерел, лікарі оцінюють стан пацієнта як стабільний.

 

 

Як відомо, голову Мелітопольського міського суду Віктора Фоміна, який між іншим бере участь у конкурсі до Антикорупційного суду, перевели до Солом’янського райсуду столиці у січні 2018 року. За цей час він встиг відзначитися декількома резонансними рішеннями. Наприклад, у березні 2018 року Фомін обирає запобіжний захід для підприємця Петра Загодіренка, який фігурує у справі мера Одеси Геннадія Труханова про завдання збитків бюджету міста. Також суддя фігурує у розслідуванні Служби безпеки України щодо можливого винесення слідчими суддями Солом'янського районного суду міста Києва завідомо неправосудних рішень, пов'язаних з аеропортом «Одеса». 

Характерно, що попри рекомендації ВККС в ВРП продовжити відрядження Фоміна у Солом’янському райсуді міста Києва, він досі чекає на відповідний президентський указ. Хоча всім його колегам в аналогічній ситуації відрядження продовжили.

http://resonance.ua 

Поделись новостью с друзьями


Комментариев (4)


Правила комментирования на сайте Город М

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Не больше 500 символов (0)
Степан. 13.10.2018
Ничего удивительного в поступках мразей - нагадил и съе@ался. Было бы удивительно, если бы судьи, вдруг, начали выносить обоснованные вердикты.
гость 13.10.2018
Первый друг Минько пошел...
Гость 14.10.2018
Вова Рощин - следак по дтп, крыса и взяточник. Его нужно не на пенсию отправлять, а по статье на нары, чтобы дошло до него, как людям жизнь паганить.
Степан. 15.10.2018
"РиА" быстро сработала, "побелила" "честного" (пробы негде ставить) судью. Ну, что сказать, - это же не какая-нибудь жiночка с рынка, которую, технично, можно нах послать; это ж о-го-го! целый местечковый суддя! Так что, для "РиА" - не грех и зализать, "душевные раны" Витеньке Фомину.