Пятница, 14 Декабря 2018 года

В Мелитополе водитель автобуса отказался везти семью участника АТО (фото)

11.08.2018 | Автор: Каштанов Вадим | 409 | 4
"Зате на День Незалежності наше місто прикрасять жовто-блакитними прапорцями, малюнками/вишиванками і будуть голосно казати, що Мелітополь - це Україна!"

 
 

Об этом на своей странице в соцсети рассказала жена указанного участника АТО, Екатерина Зеленая:

Стилистика, орфографя и пунктуация оригинала сохранены.

Чудове місто Мелітополь Запорізької обл. Чудовий Автовокзал #1, чудовий маршрут Мелітополь-Миргород 5:50 ранку. І прекрасний водій цього автобуса який відмовляється везти пасажирів по УБД. І не просто відмовляється, а щиро доказує що йому начебто "ЗАБОРОНИЛИ" перевозку льготників. Хто, чому і за якими законами це зробили ми так і не зрозуміли. Дякуючи милій жінці касирші, яка чи то від доброти душевної чи то від переляку і усвідомлення того, що у випадку появи поліції їй теж може перепасти,врешті подзвонила в центр.офіс в м.Запоріжжя і вияснила, що ніякого НІЯКОГО розпорядження з приводу відміни перевезення льготників НЕ БУЛО! Хоча в касу ми прийшли купити вже ці нещасні білети, бо сил моїх вже не було після цих дискусій з водієм.
Найбільше мені сподобались глядачі нашого дійства, які про нас розповіли такі речі що й страшно вимовити в голос. Від "Воот гєраіня тут нашлась, тоже ваєвала, наваєвалась? тєпєрь права качаєт" до "20 лєт а такой наглий, што же дальше будєт. Ми вапщета купілі білєти купілі і із за вас далжни тут ждать". Я все розумію, всі мають права, кожна народжена людина, і мені незручно всіх затримувати і взагалі ненавиджу конфлікти, але чому МИ не можемо вимагати свої права, а ВОНИ так? Я не знаю чому все так відбулось, чому люди настільки злі і все через якісь 200 грн, чому ніхто не хоче і боїться відстоювати свої погляди і елементарні права на життя.
Але я точно знаю, що мені нереально страшно "приводити" своє дитя в цей світ, а ще страшніше пояснювати що люди це дійсно стадо, зі страхом, ненавистю в душі та бажанням принизити всіх хто відрізняється від них!
Все вирішилось тим, що ми купили білети по УБД на той же маршрут, але побачивши їх (білети) водій знову відмовився нас везти. ВЖЕ З БІЛЕТАМИ! Сказав поки не вийдем,- він не буде їхати. Ось так просто. Дякуючи моїм батькам, які теж почали приймати участь в дискусії, він все таки сів в автобус грюкнувши дверима і ми поїхали. Що далі буде не ясно, боємось що почне висаджувати в Запоріжжі, але то зовсім інша історія. Для мене це шок і стрес, для мого чоловіка не менше, для нашої майбутньої дитини я думаю теж. А для пасажирів автобуса Мелітополь-Миргород нова тема, яку можна обсмоктати і обговорювати ще довго, для водія витрачені нерви і мінус 200грн в кармані. Зате на День Незалежності наше місто прикрасять жовто-блакитними прапорцями, малюнками/вишиванками і будуть голосно казати, що Мелітополь - це Україна!

 

 

 

Поделись новостью с друзьями


Комментариев (4)


Правила комментирования на сайте Город М

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Не больше 500 символов (0)
Степан. 11.08.2018
В очередной раз спрошу: - Что такое патриотизм? Возможно, ошибаюсь в оценке, но судя по сегодняшней обстановке, патриотизм - это демонстрация вышиванок; герб - выложенный из сала; туалеты и заборы, выкрашенные в сине-желтый цвет; это безработица, вынудившая убивать друг - друга; это реформы, ведущие к уничтожению населения...это зигование - "слава..." Или я ошибаюсь? Ну да, это не про нас, это не у нас происходит. У нас, на Украине, стабильное, мощное развитие экономики, и все люди - братья. Не?
Гость 11.08.2018
Патриотизм и национализм - последнее прибежище негодяев. Кто сказал не помню, но кто-то из великих.
Светлана 11.08.2018
Здесь она ропщет о нарушении ее прав? А кто этим атошникам давал право на лишение права на жизнь народа Донбасса? Им бы сейчас сидеть и не вякать. А лучше денно нощно замаливать свои грехи перед убиенным и покалеченными!
ольга 12.08.2018
причем водитель к их льготам? он их туда посылал, этих долбаных АТОшников?