Понедельник, 16 Июля 2018 года

”Зрада недели” Марченко сообщил о многомиллионном должностном преступлении

12.08.2017 | Автор: Герман Александр | 155 | 0
Заместитель председателя Запорожского облсовета, лидер местной "Самопомощи" Владислав Марченко заявил о серьезном служебном преступлении

Чиновник уверяет, что глава бюджетной комиссии Запорожского областного совета Сергей Ткаченко от фракции "Наш Край" подделал выводы бюджетной комиссии. 

Доказательства этого Марченко обнародовал в своем Фейсбуке.

“Зрада тижня” їде до Запорізької обласної ради. Зрада від голови бюджетної комісії Ткаченка Сергія Олеговича від “Нашого Краю”, який перебуваючи у відпустці, підробив висновок бюджетної комісії майже на 710 млн грн. Звісно після ґвалтування службовцями ОДА десь 20-ти статей основних законів України на останній бюджетній сесії, на сьогодні цей гріх ще не покарано, а тому гріх породжує гріх… І саме тому безвідповідальність за порушення законів та абсолютна “адмінка” представникам президентської фракції дає відчуття свободи від виконання законів, що створили цей прецедент. Розкритий службовий ЗЛОЧИН направив для реагування колегам-депутатам та голові Запорізької обласної ради. Для реагування також направив відповідним контролюючим органам державної влади”, - написал Марченко.

Поделись новостью с друзьями


Комментариев (0)


Правила комментирования на сайте Город М

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Не больше 500 символов (0)