Среда, 26 Июня 2019 года

Підозрюваний у вбивстві ветерана АТО "Сармата" не з'явився в суд через «хворобу»

12.06.2019 | Автор: Каштанов Вадим | 45 | 0
Михайло Сігіда, який є основним підозрюваним у вбивстві бердянського активіста і ветерана АТО Віталія “Сармата” Олешко, не з’явився на розгляд власної заяви про відвід судді В’ячеслава Підпалого

 

Пише “Громадське”.

На засідання суду також не з’явилися адвокати підозрюваного. Сігіда повідомив, що нібито знаходиться на стаціонарному лікуванні.

Під час засідання прокурор заперечував щодо задоволення відводу Підпалого. У свою чергу суддя Володимир Карабань відмовив в задоволенні заяви Сігіди.

Перший заступник глави Нацполіції України В’ячеслав Абороськін розповів, що Михайло Сігіда вранці намагався лягти на лікування в столичну клініку «Борис», а вчора підозрюваний затягував процес з обрання запобіжного заходу. Спочатку Сігіда просив надати йому державного захисника. Однак після того, як суд погодив його прохання, з’явився його приватний адвокат, який чекав весь час в автомобілі.

Потім Сігіда зі своїм адвокатом кілька годин «знайомилися з матеріалами справи», курів кальян в одному зі столичних закладів. А після оголосили відвід судді.

Фото: Антон Пшеничний

Раніше, 7 червня, суддя Печерського суду Вовк відпустив Сігіду під домашній арешт. Суддя пояснив це рішення тим, що прокурор не надав достатніх обґрунтувань ризиків. Тоді прокуратура внесла повторне клопотання. Протягом 10 червня суд не зміг його розглянути.

Засідання з розгляду запобіжного заходу Михайлу Сігіді має відбутися сьогодні, 11 червня, о 16.00 в Печерському суді Києва.

http://1news.zp.ua

Поделись новостью с друзьями


Комментариев (0)


Правила комментирования на сайте Город М

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Не больше 500 символов (0)