Четверг, 15 Ноября 2018 года

Провокація в Бердянську: рибалок збирають на проросійський мітинг

22.05.2018 | 166 | 0
Надходить інформація, що в Бердянську розсилаються повідомлення із закликами до рибалок вийти 25 травня під будівлю міської державної адміністрації.

 Задум: звільнення затриманого в Азовському морі російського судна "Норд".

 

Маю зауважити, що до цього судна й екіпажу прикута велика увага в країні-агресорці. Вже були спроби вивезти членів екіпажу до окупованого Криму на дипломатичному транспорті РФ, змінена та посилена команда адвокатів. Зараз ми бачимо спробу дестабілізувати ситуацію в Бердянську через масові протестні акції.

Повідомлення за стилістикою дуже схожі за виглядом на ті, що активно розсилалися у 2014-2015 роках російськими підрозділами радіорозвідки та радіоелектронної боротьби на лінії зіткнення на мобільні телефони українських військовослужбовців із метою їхньої деморалізації.

Одразу маю зауважити: звільнення "Норду" та його екіпажу не призведе до відновлення риболовлі в Азовському морі, що зараз вважається Кремлем внутрішнім. Організація масових акцій за звільнення російського "Норду" замість акцій під російським посольством із вимогою припинення незаконних дій в акваторії Азовського й Чорного морів є проявом колабораціонізму та наданням допомоги іноземній державі, що підпадає під статтю 111 Кримінального кодексу України "Державна зрада". 

Закликаю утриматися від участі в російській провокації. Водночас прошу Службу безпеки України та Генеральну прокуратуру України перевірити інформацію про розсилку повідомлень і підготовку такої масової акції, що має ознаки акції впливу спецслужби РФ, і вжити заходів відповідно до компетенції.

 

Ірина ФРІЗ

Поделись новостью с друзьями


Комментариев (0)


Правила комментирования на сайте Город М

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Не больше 500 символов (0)