Пятница, 22 Марта 2019 года

Теща прокурора, який прикривав недобросовісних постачальників продуктів в школи, готуватиме учнів Приазовського

13.03.2018 | Автор: Туманов Вадим | 109 | 0
Приазовська селищна рада 12-14 лютого уклала три угоди з ФОП Козловська Ольга Олексіївна на поставку продуктів харчування загальною вартістю 533 тис грн.

Про це повідомляється в системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відповідно до угоди вартістю 198 тис грн. підприємниця має поставити масло, сир та сметану; відповідно до угоди на 192 тис грн – фрути і овочі; на 143 тис грн – соки, крупи, рибу,  яйця, ковбасу варену та інше.

Також в лютому 2017 року Ользі Козловській замовили продуктів на 393 тис грн.

Продукти призначені для навчальних закладів смт. Приазовське та с. Шевченка.

Всі угоди укладені  без проведення конкурсних процедур,  оскільки вартість кожної не перевищувала ліміту в 200 тис грн, від яких проведення тендеру для закупівлі товарів є обов’язковим. І саме на минулорічну угоду запланованою вартістю 393 тис грн замовник мав проводити відкриті торги, однак також лише опублікував у системі “Прозоро” звіт про укладену угоду, порушивши закон “Про публічні закупівлі”.

Фізичною особою-підприємцем 77-річна Ольга Козловська  зареєстрована у 2000 році. Втім, згідно відкритих джерел перше державне замовлення отримала у 2017 році. Контактним номером телефону у “Прозоро” для підприємниці вказано 0672516950, який у соціальній мережі “Facebook”зареєстрований на Інну Козловську.

В свою чергу Інна Козловська це матір Аліни Чеботарьової, чоловік якої Володимир Чеботарьов працює начальником відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами  поліції при провадженні досудового  розслідування та підтриманням державного обвинувачення прокуратури Київської області.

Чеботарьов фігурує у справі про отримання хабаря за сприяння у закритті кримінальної справи проти підприємства, підозрюваного у розкраданні при постачанні продуктів харчування до закладів освіти Рівненської області.

В свою чергу, Аліна Чеботарьова також працює в органах прокуратури.

Поделись новостью с друзьями


Комментариев (0)


Правила комментирования на сайте Город М

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Не больше 500 символов (0)