Понедельник, 16 Июля 2018 года

Білорусь презентувала електромобілі власного виробництва

14.02.2018 | Автор: Туманов Вадим | 59 | 0
Дві нові моделі, за попередніми даними, будуть коштувати 17 і 22 тисячі доларів

Республіка Білорусь у травні 2018 року почне виробництво двох електромобілів. Машини  випускатиме компанія Zotye, а місцем складання стане білоруський завод «Юнісон», розташований у Мінській області.   Перша модель, сітікар Zotye E200EV, буде комплектуватися асинхронним електромотором потужністю 83 кінських сил і блоком
Презентація електромобілів вічизняного виробництва у Білорусі
Презентація електромобілів вічизняного виробництва у Білорусі
 

Дві нові моделі, за попередніми даними, будуть коштувати 17 і 22 тисячі доларів

Республіка Білорусь у травні 2018 року почне виробництво двох електромобілів. Машини  випускатиме компанія Zotye, а місцем складання стане білоруський завод «Юнісон», розташований у Мінській області.  

Перша модель, сітікар Zotye E200EV, буде комплектуватися асинхронним електромотором потужністю 83 кінських сил і блоком акумуляторних батарей, ємність яких становитиме 24,5 кіловат-години. Це дозволить машині проїздити до 220 кілометрів на одній зарядці.

Друга модель, седан Z500EV, машина більш високого класу. Її передбачається оснастити 129-сильним електромотором і акумуляторами, за допомогою яких пробіг передбачається збільшити до 250 кілометрів. Варто підкреслити, що в китайському концерні саме цю модель позиціонують як преміальну, оскільки вона буде оснащуватися шкіряним салоном, великим вертикально орієнтованим екраном інформаційно-розважальної системи.

Про ціни поки нічого невідомо, проте в Zotye припускають, що сітікар обійдеться покупцеві приблизно в 17 тисяч доларів, а седан буде коштувати близько 22 тисяч.

Поделись новостью с друзьями


Комментариев (0)


Правила комментирования на сайте Город М

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Не больше 500 символов (0)