Среда, 20 Февраля 2019 года

Чому ми не будемо голосувати за Порошенка

13.09.2018 | Автор: Каштанов Вадим | 153 | 0
За рівнем життя Україна - це Сомалі у центрі Європи

Виборчий штаб Петра Порошенка розпочав агресивну агітацію за обрання його ще на п'ять років із розповсюдження агітки під назвою "Чому ми будемо голосувати за Порошенка".

Навіть для жанру агітки - партійний опус, у кращих зразках агітпропу часів Суслова, гранично обмежений. І все ж інтригуючий, бо треба ж таки мати неабияку сервільну відвагу, щоб бодай пробувати відповідати ствердно на оцей домоклів меч над кожним із нас - "ЧОМУ?

Може тому треба голосувати за Порошенка, що він запровадив за чотири роки тарифний геноцид, посягаючи на лаври Сталіна із його голодомором? Посполиті нинішнтьої спакоємниці Київської Русі обкладені такою податковою даниною, в порівнянні з якою відпочивають монголо-татари. За рівнем життя Україна - це Сомалі у центрі Європи.

Може тому треба голосувати за  Порошенка, що він знищив становий хребет будь-кого суспільного організму і національно-державного утворення, яким є грошово-фінанова система держави? Чотиразова деномінація національної валюти означає, що сімейні бюдждети громадян пограбовані в одну мить так само у чотори рази.

Може тому треба голосувати за  Порошенка, що він перетворив пречисте ім'я України у синонім корупції у світових масштабах?

Може тому  треба голосувати за  Порошенка, що він у світовому інформаційному просторі став, як його іменують зарубіжні журналісти, гросмейстером офшорного казнокрадства?

Може тому треба гоолосувати за  Порошенка, що він покарав, як цього чекав весь народ і весь світ, вбивць великомучеників на Майдані?

Може тому треба голосувати за  Порошенка, що він увіковічнив народний подвиг кращих синів і дочок України, які поклали свої голови на Майдані, а тепер гинуть щоденно на полі бою із окупантом?

Та ні. Запопадливі агітатори навіть не згадають цей далеко неповний перелік "подвигів" Петра Порошенка. Більше того, вони навіть погоджуються, що він "бізнесмен, а не реформатор", що він "не хоче нищити утворену ще з кінця 1980-х років систему взаємозв'язків бізнесу і політики", тобто не хоче нищити злодійський державний устрій клептократії, який він довів до крайнього ступеня корупційної досконалості.

То чому ж тоді "Будемо голосувати?" Виявляється, є єдина мотивація - "він не говорить про мир.., він  готовий воювати, а це означає, що у нас стрілятимуть (тобто нас вбиватимуть) переважно тільки на фронті".

Агітатори намагаються зліпити  із мальдівського лендлорда образ такого собі печерського Жукова, готового  класти під ноги окупанта необмежену кількість гарматного м'яса, а "бабы еще нарожают». Тобто Порошенко хоч і невдаха, як реформатор, і нікудишній із нього державник, бо він таки не став президентом, а дбав лише про свій "Рошен", але за нього треба голосувати, бо він "визначний воєначальник і полководець".

І далі для порівняння даються такі слабенькі як для вояків образи гітариста Вакарчука і комедіянта Зеленського, а також Гриценка, який хоч і є кадровим військовим, але "безмежно наївний".

Тому ця виборча "підтанцовка", цей "хор мальчиків" на нинішніх виборах мав би відтіняти могутній образ лихваря Порошенка у ролі  бравого солдата.

А тепер подивимося, як розуміє  війну Порошенко від початку московсько-фашистськох окупації і донині, і як Верховний Головнокомандувач організував захист країни.

Щодо розуміння, то Порошенко у відповідності до інструкцій, які йому привозив із Кремля Медведчук (про сіамських близнюків Порошенка-Медведчука буде окрема розмова), категорично заперечував, що напад Росії на Україну - це взагалі війна.

Що це таке? Сурков дав назву, а Порошенко повторив  - АТО. Уявіть, якби після нападу на СРСР Гітлера Сталін війну проти окупанта назвав антитериристичною операцією.

Відтак Медведчук привіз із Москви у Мінськ "Мирну угоду". Тобто по суті план капітуляції, яку Порошенко прийняв до виконання "под козирек".

Правда, план був настільки зрадницький, що його виконати було неможливо, що призвело до кровопролить уже під Верховною Радою.

Це окрема розмова про те, як і хто зробив Порошенка президентом, але тільки завдяки тому, що Фірташ у Відні зняв із виборів найрейтігновішого тоді, свого вихованця  Кличка, у 3-відсоткового Порошенка появився шанс.

А хто наказав торговцю газом відкрити у Відні зелене світло Порошенку до президенства? Звичайно ж, власник цього газу Путін, без якого Фірташ би пальцем не кивнув.

І тут уже праві агітататори Порошенка: "Росія традиційно не церемониться зі  своїми діячами, які стали непотрібними". Хоча я би не був такий безжалісний до Петра Олексійовича, як це роблять його годованці: "Можливо,  Порошенко і хотів би домовитись з Кремлем, але... будь-які нерівноправні домовленості закінчаться для нього фізичною смертю". І нащо так лякати рідного кандидата?

У геніального радянського кінорежисера Михайла Ромма був документальний фільм "Звичайний фашизм". Фільм правдивий і жорсткий. Я думаю, якби режисер був живий сьогодні, він би обов'язково включив промову Путіна від 18 березня в свою картину окремим фрагментом. Бо це - фашизм у чистому, дистильованому вигляді".

Агітаторам, які закликають голосувати за Порошенка, я виставлю ящик віскі, якщо вони знайдуть бодай одне негативне слово Порошенка про Путіна підчас попередньої президентської кампанії.

Штаб Порошенка переконав українців, що він гарантує мир за кілька годин, а НАТО - це війна. І українці повелися.

Тоді він обіцяв мир, тепер він обіцяє війну.

Тоді йому повірили. А тепер? За час, що сплив,  Порошенко оволодів ще одним титулом світового рекордсмена - так ніхто й ніколи у всі часи і усім народам не брехав.

Єдине, з чим я згоден із агітаторами Порошенка - Україні потрібен президент-воїн.

Але це не той, що  виглядає із недалекого минулого у тривожне майбутнє, схожий справді на молодого Брежнєва,  кучерявий міністр економіки в уряді вбивці Януковича.

За матеріалами Василя Базіва, intvua.com

http://news.strela.zp.ua 

Поделись новостью с друзьями


Комментариев (0)


Правила комментирования на сайте Город М

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Не больше 500 символов (0)