Пятница, 14 Декабря 2018 года

Налоговая проверит ФК "Динамо" после интервью парагвайца

09.08.2018 | 76 | 1
Официальные зарплаты игроков динамовского клуба не совпадают с реальными суммами которые получают футболисты

 

 

Державна фіскальна служба проведе перевірку інформації щодо офіційних зарплат в київському "Динамо", що можуть не співпадати з реальними сумами, які отримують футболісти та тренери команди.

Про це Українській правді повідомили у прес-службі ДФС.

"Згідно з інформацією у ЗМІ щодо реального стану офіційних зарплат в "Динамо" ДФС направила цю інформацію на перевірку до офісу великих платників, де зареєстрований ФК "Динамо".

Після того як офіс великих платників розгляне цю інформацію, тоді буде направлений офіційний запит до "Динамо" (Київ), щодо надання пояснення цій інформації.

За два тижні "Динамо" має надати свої пояснення, після чого буде прийнято рішення про проведення позапланової документальної перевірки згідно статті 78. пункту 1.13", - заявили у прес-службі.

Наприкінці травня УП, посилаючись на зарплатну відомість в київському "Динамо" писало, що офіційна зарплата футболістів столичної команди вкрай мала і становить від 13 до 20 тисяч гривень на місяць.

Місяць тому парагвайський півзахисник "Динамо" Дерліс Гонсалес в інтерв'ю ЗМІ заявив, що його офіційна зарплата в "Динамо" становить 110 тисяч доларів на місяць.

Згідно з офіційною зарплатою за січень 2018 року, зарплата Дерліса Гонсалеса в "Динамо" становила 18,562 тисячі гривень.

Микола Аврамчук, для УП

 

 

Поделись новостью с друзьями


Комментариев (1)


Правила комментирования на сайте Город М

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Не больше 500 символов (0)
Гость 10.08.2018
Давно пора.