Воскресенье, 21 Октября 2018 года

Прейскурант мажора: украинцам рассказали сколько стоят номера "золотой молодежи"

16.05.2018 | Автор: Каштанов Вадим | 138 | 0
Кроме официального существует и "неофициальный" прейскурант

Давно минули часи автомобілів з унікальною зовнішністю з різних кузовних ательє, а виділитися з потоку як і раніше хочуть багато. Хтось займається тюнінгом або робить своїй машині яскраве забарвлення, але є автолюбителі, які знайшли інший спосіб.

Про це повідомляє autonews.ua.

Один з варіантів показати свою індивідуальність - такий, на перший погляд звичайний і стандартний елемент, як номери. Залишимо на потім нумерологію і фен-шуй, поговоримо про іменнно номерах і загальноприйнятих "крутих" комбінаціях цифр.

Уникальный номер

Зараз абсолютно законно можна замінити свої звичайні номери на особливі. На номерному знаку стандартних розмірів можуть завдати комбінацію цифр, слово або комбінацію букв.

Щоб замовити такі номери, потрібно зайти на сайт компанії, яка надає такі послуги і оформити заявку (можна особисто заїхати в офіс, але не обов'язково). Для оформлення необхідно надати наступні документи:

  • копія техпаспорта автомобіля
  • копія паспорта власника транспортного засобу

Після передоплати проведуть перевірку бажаної комбінації знаків (якщо вони зайняті - запропонують вибрати щось схоже, крім того є перелік слів і комбінацій, які заборонені). Після цього чекаєте місяць - і готово. Сертифіковані фірми також самі оформляють і видають вам документ департаменту МВС про видачу індивідуальних номерів.

До речі, вартість послуг залежить від "крутості" комбінації. Ціни на даний момент такі:

"Круті" комбінації стандартних номерів

Стандартні номери з повторюваними цифрами або нулями теж зараз продають на законних підставах. Їх вартість залежить від самої комбінації, всього є 18 варіантів номерів, які можна купити офіційно.

 

Є ще багато інших красивих варіантів. Їх теж можна купити, але вже неофіційно - за хабар. При цьому, кажуть, в деяких областях і за офіційні круті номери потрібно доплатити "мимо каси" суму ще більшу, ніж в касу. Чотири сімки можуть обійтися мало не 10 тисяч доларів. Втім, все це чутки, а не точний прейскурант.

Поделись новостью с друзьями


Комментариев (0)


Правила комментирования на сайте Город М

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Не больше 500 символов (0)